AUTOMECHANIK

Do našeho dílenského týmu hledáme šikovného automechanika!

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Plzeň
Termín nástupu: dle domluvy

Celý text

NÁPLŇ PRÁCE

  • oprava, servis a diagnostika závad vozidel
  • sledování technických novinek a informací
  • profesní vzdělávání na technických školeních

NABÍZÍME

  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.
  • slevu na firemní výrobky/služby
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění 1500 Kč/měs.
  • zdravotní volno (sick days)
  • fixní mzdu + finanční ohodnocení závislé na výkonu (35 000- 50 000 Kč/měs.)
  • školení a vzdělávací kurzy

OČEKÁVÁME

  • vyučení v oboru
  • řidičský průkaz sk. B s aktivní praxí
  • praxe v oboru opravy a servisu osobních vozidel výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědný a profesionální přístup
  • spolehlivost a samostatnost

Máte o pozici zájem? Pošlete svůj životopis na e-mail mpelikanova@autocentrumta.cz

Těšíme se na vás!

Vaše TéÁčko

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS?